Loading...

Čokoládové hobliny karamelové (80 g) 0481 dortis

Lahodné čokoládové hobliny karamelové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .
Na objednávku 4-8 dní
U vás 9.10.2026

78 Kč
97.5 Kč / 100g
ks
Zákaznická podpora
Potřebujete poradit?
Zavolat na telefon
800 100 998 Po-Pá: 8:00–16:00
Hodnocení našeho obchodu (celkem 5 236 recenzí)
100 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
98 % zákazníků doporučuje za posledních 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rychlé vyřízení objednávky.
★ ★ ★ ★ ★
Petra M.
Spokojenost,vše v pořádku, dorazilo v daný termín.
★ ★ ★ ★ ★
Věra H.
Vše proběhlo v pořádku,

Lahodné čokoládové hobliny karamelové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník. Rozměr: 9 x 5 mm

Hmotnost

Balení obsahuje: 80 g

Složení produktu

cukr, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, sušená syrovátka, laktóza, kakaová hmota, emulgátor E322 (sojový lecitin), přírodní vanilkové aroma, koření, přírodní aroma

Alergeny lepek, mléko, skořápkové plody, sója

Výživové hodnoty na 100g

Energetická hodnota kJ 2239 kJ
Energetická hodnota kcal 535 kcal
Tuky 29,7 g
    - z toho nasycené mastné kyseliny 18,3 g
Sacharidy 62,8 g
    - z toho cukry 62,7 g
Bílkoviny 4,4 g
Vláknina 0,2 g
Sůl 0,23 g
Výrobní společnost
Dortisimo.cz s.r.o.
Prosecká 682/117 190 00, Praha 9
praha@dortisimo.cz
www.dortisimo.cz

Technické parametry

Kategorie: Čokoládové hobliny
Čokoládové zdobení
Výrobce dortis
EAN 8594217870980
Kód produktu DR-0481

Recenze

Luxus
OK
Super super mňam
Recenze pocházejí od zákazníků, kteří produkt zakoupili (označení „Ověřený zákazník“).
Starší recenze mohou být označeny jako „Neověřený zákazník“, protože v době jejich vložení nebylo možné nákup vždy ověřit.
V současnosti již může recenzi přidat pouze zákazník, který si produkt skutečně zakoupil na našem e-shopu.

Související produkty

Čokoládové hobliny limetkové (80 g) 5904 dortis

Lahodné čokoládové hobliny limetkové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

78 Kč
97.5 Kč / 100g

Skladem > 10 ks

Čokoládové hobliny jahodové (80 g) 1584 dortis

Lahodné čokoládové hobliny jahodové, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

82 Kč
102.5 Kč / 100g

Skladem > 5 ks

Čokoládové hobliny bílé mini (80 g) 1178 dortis

Lahodné čokoládové hobliny bílé, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

67 Kč
83.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks
Akce
Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Čokoládové hobliny tmavé (80 g) 4199 dortis

Lahodné čokoládové hobliny, které jsou zároveň i dekorací na náš moučník .

71 Kč
88.8 Kč / 100g

Skladem > 5 ks